Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT7034
SKU
BT7034/B
€ 96,29
In stock:
Only 4 left
B-Tech BT7034, Zuilbevestiging, Zwart, Chroom, Metaal, 12 kg, BT7883, BT7885, cTUVus
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT7034/B |
|---|---|
| EAN | 5019318307294 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT7034. Type product: Zuilbevestiging, Kleur van het product: Zwart, Chroom, Materiaal behuizing: Metaal. Certificaten van naleving: cTUVus, Certificering: TUV
| Montage | |
|---|---|
| Type product | Zuilbevestiging |
| Maximale gewichtscapaciteit | 12 kg |
| Kleur van het product | Zwart, Chroom |
| Compatibiliteit | BT7883, BT7885 |
| Certificering | TUV |
| Kenmerken | |
| Type product | Zuilbevestiging |
| Maximale gewichtscapaciteit | 12 kg |
| Kleur van het product | Zwart, Chroom |
| Compatibiliteit | BT7883, BT7885 |
| Certificering | TUV |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart, Chroom |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Compatibiliteit | BT7883, BT7885 |
| Certificering | TUV |
| Maximale gewichtscapaciteit | 12 kg |
| Certificaten van naleving | cTUVus |
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Chroom |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 94039010 |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BT7034
€ 96,29
|
Neomounts FPMA-CP100BLACK Verlengbuis...
€ 92,89
|
Popular
Neomounts KEYB-V100 Toetsenbord-/muish...
€ 92,82
|
Neomounts FPMA-CP200BLACK Verlengbuis...
€ 118,35
|
Bestseller
Neomounts KEYB-V200BLACK Toetsenbord-/...
€ 91,62
|
New
B-Tech BT8390-VESA200T
€ 106,31
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7034/B
|
FPMA-CP100BLACK
|
KEYB-V100
|
FPMA-CP200BLACK
|
KEYB-V200BLACK
|
BT8390-VESA200T/B
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
B-Tech
|





