Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT7033/B accessoire voor monitorbevestigingen
SKU
BT7033/B
€ 61,78
In stock:
Only 5 left
B-Tech BT7033/B, Plank, Zwart, 25 kg, BT7052 / BT7841, 300 mm, 300 mm
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT7033/B |
|---|---|
| EAN | 5019318759802 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT7033/B. Type product: Plank, Kleur van het product: Zwart, Maximale gewichtscapaciteit: 25 kg. Breedte: 300 mm, Diepte: 300 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: 18,6 kg, (Buitenste) hoofdverpakking inhoud: 0,054 cm³, Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 4 stuk(s)
| Montage | |
|---|---|
| Type product | Plank |
| Maximale gewichtscapaciteit | 25 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT7052 / BT7841 |
| Kenmerken | |
| Type product | Plank |
| Maximale gewichtscapaciteit | 25 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT7052 / BT7841 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT7052 / BT7841 |
| Maximale gewichtscapaciteit | 25 kg |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 300 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 18,6 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 0,054 cm³ |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 83024200 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
B-Tech BT7033/B accessoire voor monito...
€ 61,78
|
Neomounts FPMA-CP100BLACK Verlengbuis...
€ 92,89
|
Bestseller
Neomounts FPMA-CB100BLACK Dual crossba...
€ 69,10
|
Hot Product
Neomounts KEYB-V200BLACK Toetsenbord-/...
€ 91,62
|
New
B-Tech BT8390-VESA200F
€ 72,36
|
Recommended
B-Tech BT8390-VESA400F
€ 82,38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT7033/B
|
FPMA-CP100BLACK
|
FPMA-CB100BLACK
|
KEYB-V200BLACK
|
BT8390-VESA200F/B
|
BT8390-VESA400F/B
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
B-Tech
|
B-Tech
|
| Kleur van het product |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Black
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wall
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Aantal displays ondersteund |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
2 to 3
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





