Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT5431/B tv-bevestiging 165,1 cm (65") Zwart
SKU
BT5431/B
€ 71,24
In stock:
Only 32 left
B-Tech BT5431/B, 165,1 cm (65"), 50 kg, 450 x 400 mm, 0 - 15°, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| SKU | BT5431/B |
|---|---|
| EAN | 5019318309090 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT5431/B. Maximale gewichtscapaciteit: 50 kg, Maximale schermgrootte: 165,1 cm (65"), Montage interface compatibiliteit (max): 450 x 400 mm. Bereik kantelhoek: 0 - 15°, Afstand tot de muur (min): 4,8 cm, Afstand tot de muur (max.): 14,9 cm. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Maximaal draagvermogen (per display/scherm) | 50 kg |
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 50 kg |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 450 x 400 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 15° |
| Afstand tot de muur (min) | 4,8 cm |
| Afstand tot de muur (max.) | 14,9 cm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Afstand tot de muur (min) | 4,8 cm |
| Afstand tot de muur (max.) | 14,9 cm |
| Montagewijze | Muur |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |
You may also be interested in
| Product |
B-Tech BT5431/B tv-bevestiging 165,1 c...
€ 71,24
|
Neomounts FPMA-C025SILVER Monitor/TV-b...
€ 83,36
|
Bestseller
Neomounts FPMA-C100 Monitor/TV-beugel...
€ 93,35
|
Popular
Neomounts PLASMA-W200 TV-beugel wand 3...
€ 96,65
|
Neomounts FPMA-C100WHITE Monitor/TV-be...
€ 106,03
|
Hot Product
Neomounts FPMA-C025BLACK Monitor/TV-be...
€ 83,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT5431/B
|
FPMA-C025SILVER
|
FPMA-C100
|
PLASMA-W200
|
FPMA-C100WHITE
|
FPMA-C025BLACK
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
| Kleur van het product |
Black
|
Silver
|
Black
|
Silver
|
White
|
Black
|
| Montagewijze |
n.v.t.
|
Ceiling
|
Ceiling
|
n.v.t.
|
Ceiling
|
Ceiling
|
| Montagewijze |
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|
Wall
|
Ceiling
|
Ceiling
|





