Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT4000/B V2 accessoire voor tv-bevestigingen
SKU
BT4000/B V2
€ 139,71
In stock:
Only 5 left
B-Tech BT4000/B V2, Basis, Vloer, 8 kg, Zwart, BT4116, 580 mm
Categorie: Accessoires voor tv-bevestigingen
| SKU | BT4000/B V2 |
|---|---|
| EAN | 5019318077128 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT4000/B V2. Type product: Basis, Montagewijze: Vloer, Maximale gewichtscapaciteit: 8 kg. Breedte: 580 mm, Diepte: 400 mm, Hoogte: 19 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Basis |
| Montagewijze | Vloer |
| Maximale gewichtscapaciteit | 8 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT4116 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 94032080 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 94032080 |
You may also be interested in
| Product |
New
B-Tech BT4000/B V2 accessoire voor tv-...
€ 139,71
|
Hot Product
Neomounts ADM-875BL2 Dual screen adapt...
€ 202,06
|
Recommended
Neomounts ADM-875WH2 Dual screen adapt...
€ 205,51
|
Popular
Neomounts AFP-875WH Vloerplaat - vastz...
€ 171,26
|
Neomounts AFP-875BL Vloerplaat - vastz...
€ 168,43
|
Bestseller
Barco R8788649K accessoire voor tv-bev...
€ 175,16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
BT4000/B V2
|
ADM-875BL2
|
ADM-875WH2
|
AFP-875WH
|
AFP-875BL
|
R8788649K
|
| Manufacturer |
B-Tech
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Neomounts
|
Barco
|
| Soort |
n.v.t.
|
Mounting bar
|
Mounting bar
|
Platform
|
Platform
|
n.v.t.
|
| Type product |
Base
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Floor plate
|
Videobar mount
|





