Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Azza PSAZ-850G power supply unit 850 W 20+4 pin ATX ATX Zwart
SKU
PSAZ-850G(ATX 3.1)
€ 124,33
In stock:
Only 20 left
Azza PSAZ-850G, 850 W, 100 - 240 V, 10 A, 100 W, 840 W, 100 W
Categorie: Voedingen
| SKU | PSAZ-850G(ATX 3.1) |
|---|---|
| EAN | 4712839557476 |
| Manufacturer | AZZA |
| Availability | In Stock |
Azza PSAZ-850G. Totaal vermogen: 850 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 10 A. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX. Bedoeld voor: PC, Vormfactor van de voeding (PSU): ATX, 80 PLUS certificatie: 80 PLUS Gold. Kleur van het product: Zwart, Type koeling: Actief, Ventilator diameter: 12 cm. Certificaten van naleving: CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus
| Koeling | |
|---|---|
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Energie | |
| Totaal vermogen | 850 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroom | 10 A |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 840 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3,6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 12,5 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 20 A |
| Max huidige output(+12V) | 70 A |
| Max huidige output (+5V) | 20 A |
| Max huidige output (-12V) | 0,3 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 2,5 A |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Te hoog vermogen, Totale overspanningswaarde, Overspanning, Kortsluiting, Surge & inrush protection (SIP), Ondervermogen |
| Poorten & interfaces | |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| PCI Express power connectors (6-pin) | 2 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ja |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | Ja |
| ATX-voedingsconnector (12+4-pins) | Ja |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 1 |
| Aantal EPS-aansluitingen | 1 |
| Prestatie | |
|---|---|
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Bedoeld voor | PC |
| ATX version | 3.1 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus |
You may also be interested in
| Product |
Azza PSAZ-850G power supply unit 850 W...
€ 124,33
|
Popular
Chieftec BDF-1000C power supply unit 1...
€ 173,64
|
New
Gigabyte UD1000GM PG5 power supply uni...
€ 182,25
|
Recommended
Corsair RMx Series RM850x power supply...
€ 181,57
|
Hot Product
MSI MAG A750GL PCIE5 II power supply u...
€ 134,90
|
Bestseller
Corsair RMe Series RM650e power supply...
€ 99,63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PSAZ-850G(ATX 3.1)
|
BDF-1000C
|
GP-UD1000GM PG5
|
CP-9020270-EU
|
MAG A750GL PCIE5 I
|
CP-9020302-EU
|
| Manufacturer |
AZZA
|
Chieftec
|
Gigabyte
|
Corsair
|
MSI
|
Corsair
|
| Bedoeld voor |
PC
|
PC
|
PC
|
PC/server
|
PC
|
PC
|
| Vormfactor van de voeding (PSU) |
ATX
|
PS/2
|
ATX
|
ATX
|
ATX
|
ATX
|





