Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Azza PSAZ-750G power supply unit 750 W 20+4 pin ATX ATX Zwart
SKU
PSAZ-750G(ATX 3.1)
€ 112,98
In stock:
Only 8 left
Azza PSAZ-750G, 750 W, 100 - 240 V, Overstroom, Te hoog vermogen, Totale overspanningswaarde, Overspanning, Kortsluiting, Surge &..., 20+4 pin ATX, PC, ATX
Categorie: Voedingen
| SKU | PSAZ-750G(ATX 3.1) |
|---|---|
| EAN | 4712839557469 |
| Manufacturer | AZZA |
| Availability | In Stock |
Azza PSAZ-750G. Totaal vermogen: 750 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroomspanning bescherming: Overstroom, Te hoog vermogen, Totale overspanningswaarde, Overspanning, Kortsluiting, Surge &.... Motherboard power connector: 20+4 pin ATX. Bedoeld voor: PC, Vormfactor van de voeding (PSU): ATX, 80 PLUS certificatie: 80 PLUS Gold. Kleur van het product: Zwart, Type koeling: Actief, Ventilator diameter: 12 cm. Certificaten van naleving: CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus
| Koeling | |
|---|---|
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Design | |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Energie | |
| Totaal vermogen | 750 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom, Te hoog vermogen, Totale overspanningswaarde, Overspanning, Kortsluiting, Surge & inrush protection (SIP), Ondervermogen |
| Poorten & interfaces | |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| PCI Express power connectors (6-pin) | 2 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ja |
| EPS-voedingsconnector (4+4 pin) | Ja |
| ATX-voedingsconnector (12+4-pins) | Ja |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 1 |
| Aantal EPS-aansluitingen | 1 |
| Prestatie | |
|---|---|
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Bedoeld voor | PC |
| ATX version | 3.1 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus |
You may also be interested in
| Product |
Azza PSAZ-750G power supply unit 750 W...
€ 112,98
|
Recommended
HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug L...
€ 157,49
|
Hot Product
MSI MAG A750GL PCIE5 II power supply u...
€ 134,90
|
Bestseller
Corsair RMe Series RM650e power supply...
€ 99,63
|
Popular
HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug L...
€ 120,99
|
Antec EA550G Pro power supply unit 550...
€ 118,94
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PSAZ-750G(ATX 3.1)
|
865414-B21
|
MAG A750GL PCIE5 I
|
CP-9020302-EU
|
865408-B21
|
0-761345-11614-5
|
| Manufacturer |
AZZA
|
HPE
|
MSI
|
Corsair
|
HPE
|
Antec
|
| Bedoeld voor |
PC
|
Server
|
PC
|
PC
|
Server
|
PC
|
| Vormfactor van de voeding (PSU) |
ATX
|
n.v.t.
|
ATX
|
ATX
|
n.v.t.
|
ATX
|





