Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TQ1501-E Support
SKU
03385-001
€ 115,13
In stock:
Only 2 left
Axis TQ1501-E, Support, Universeel, Axis, Wit, P1385-BE Box Camera P1385-E Box Camera P1387-BE Box Camera P1387-LE Box Camera P1388-BE Box Camera..., Aluminium, Roestvrijstaal
Categorie: Bewakingcamera's accessoires
| SKU | 03385-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021093201 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | In Stock |
Axis TQ1501-E. Soort: Support, Ondersteuning voor plaatsing: Universeel, Merkcompatibiliteit: Axis. Bereik kantelhoek: 0 - 45°. Breedte: 136 mm, Diepte: 142 mm, Hoogte: 95 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Veiligheidsfunties | Corrosiebestendig |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Roestvrijstaal |
| Merkcompatibiliteit | Axis |
| Compatibiliteit | P1385-BE Box Camera P1385-E Box Camera P1387-BE Box Camera P1387-LE Box Camera P1388-BE Box Camera P1388-LE Box Camera P1518-E Box Camera P1518-LE Box Camera Q1656-BE Box Camera Q1656-BLE Box Camera Q1656-LE Box Camera Q1686-DLE Radar-Video Fusion Camera Q1726-LE Block Camera Q1728-LE Block Camera Q1686-DLE Radar-Video Fusion Camera Q2101-TE Thermal Camera Q2111-E Thermal Camera Q2112-E Thermal Camera |
| Soort | Support |
| Ondersteuning voor plaatsing | Universeel |
| Kleur van het product | Wit |
| IK code | IK10 |
| Montagewijze | Paal |
| Bereik kantelhoek | 0 - 45° |
| Ergonomie | |
| Bereik kantelhoek | 0 - 45° |
| Technische details | |
| Compatibiliteit | P1385-BE Box Camera P1385-E Box Camera P1387-BE Box Camera P1387-LE Box Camera P1388-BE Box Camera P1388-LE Box Camera P1518-E Box Camera P1518-LE Box Camera Q1656-BE Box Camera Q1656-BLE Box Camera Q1656-LE Box Camera Q1686-DLE Radar-Video Fusion Camera Q1726-LE Block Camera Q1728-LE Block Camera Q1686-DLE Radar-Video Fusion Camera Q2101-TE Thermal Camera Q2111-E Thermal Camera Q2112-E Thermal Camera |
| Soort | Support |
| Ondersteuning voor plaatsing | Universeel |
| Bereik kantelhoek | 0 - 45° |
| Bevat geen | PVC |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 95 mm |
| Gewicht | 530 g |
| Diepte | 142 mm |
| Breedte | 136 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Wit |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Axis TQ1501-E Support
€ 115,13
|
New
Mobotix MX-OPT-AP-10DEG beveiligingsca...
€ 146,66
|
Mobotix MX-B500 beveiligingscamera ste...
€ 104,36
|
Popular
Mobotix MX-M-SD-P beveiligingscamera s...
€ 104,36
|
Hot Product
Axis 02252-001 beveiligingscamera steu...
€ 140,81
|
Bestseller
Axis 01757-001 beveiligingscamera steu...
€ 128,74
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
03385-001
|
MX-OPT-AP-10DEG
|
MX-B500
|
MX-M-SD-P
|
02252-001
|
01757-001
|
| Manufacturer |
Axis
|
Mobotix
|
Mobotix
|
Mobotix
|
Axis
|
Axis
|
| Soort |
Mount
|
n.v.t.
|
Lens
|
Mount
|
n.v.t.
|
Mount
|
| Ondersteuning voor plaatsing |
Universal
|
n.v.t.
|
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Axis
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Mobotix
|
n.v.t.
|
Axis
|





