Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis Q4809-PVE Dome IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 10240 x 2560 Pixels Muur
SKU
02658-001
€ 2.965,76
In stock:
Only 4 left
Axis Q4809-PVE, IP-beveiligingscamera, Binnen & buiten, Bedraad, 120 dB, Muur, Wit
Categorie: Bewakingscamera's
| SKU | 02658-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021081222 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | In Stock |
Axis Q4809-PVE. Soort: IP-beveiligingscamera, Ondersteuning voor plaatsing: Binnen & buiten, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Montagewijze: Muur, Kleur van het product: Wit, Vormfactor: Dome. Minimale belichting: 0,03 Lux, Kijkhoek lens, horizontaal: 180°, Kijkhoek lens, verticaal: 45°. Type beeldsensor: CMOS, Omvang optische sensor: 25,4 / 2,3 mm (1 / 2.3"). Detectieafstand: 130 m, Observatieafstand: 51,6 m, Herkenningsafstand: 26 m
| Prestatie | |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Ja |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Dynamisch bereik | 120 dB |
| Design | |
| IK code | IK10 |
| Vormfactor | Dome |
| Kleur van het product | Wit |
| Montagewijze | Muur |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66, IP67 |
| Camera | |
| Minimale belichting | 0,03 Lux |
| Bereik kantelhoek | 20 - 80° |
| Pan bereik | -176 - 176° |
| Camera sluitertijd | 1/100000 - 1/2 s |
| Pixelgrootte camera | 1,55 µm |
| Kijkhoek lens, horizontaal | 180° |
| Kijkhoek lens, verticaal | 45° |
| Beeldsensor | |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,3 mm (1 / 2.3") |
| Aantal sensoren | 4 |
| Lenssysteem | |
| Detectieafstand | 130 m |
| Observatieafstand | 51,6 m |
| Herkenningsafstand | 26 m |
| Identificatieafstand | 13 m |
| Minimum aperture number | 1,7 |
| Vaste focale lengte | 5 mm |
| Nachtkijker | |
| Nachtvisie | Ja |
| Video | |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Maximum resolutie | 10240 x 2560 Pixels |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265, M-JPEG |
| Maximaal 30 frames per seconde | 30 fps |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Audio | |
| Signaal/ruis-verhouding | 55 dB |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1x, IEEE 802.1AE, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4, IPv6 USGv6, ICMPv4/ICMPv6, HTTP, HTTPS2 , HTTP/ 2, TLS2 , QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, mDNS (Bonjour), UPnP®, SNMP v1/v2c/v3 (MIBII), DNS/DNSv6, DDNS, NTP, PTP, NTS, RTSP, RTP, SRTP/ RTSPS, TCP, UDP, IGMPv1/v2/v3, RTCP, ICMP, DHCPv4/ v6, ARP, SSH, LLDP, CDP, MQTT v3.1.1, Secure syslog (RFC 3164/5424, UDP/TCP/TLS), Link-Local address (ZeroConf), IEEE 802.1X (EAP-TLS), IEEE 802.1AR |
| Opslagmedia | |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Flash memory | 8192 MB |
| RAM-capaciteit | 8192 MB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Geheugen | |
|---|---|
| Flash memory | 8192 MB |
| Harde schijf | |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Technische details | |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Kleur van het product | Wit |
| Montagewijze | Muur |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Ja |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265, M-JPEG |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | EAP-TLS, PEAP, MSCHAPv2, EAP |
| Beheerfuncties | |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Stroomverbruik (voeding via Ethernet (PoE)) | 9,74 W |
| Vermogensverbruik (max) | 19,1 W |
| Certificaten | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66, IP67 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 65 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 100 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 195 mm |
| Diameter | 22,8 cm |
| Gewicht | 3,32 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal cameras | 1 |
| Overige specificaties | |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265, M-JPEG |
You may also be interested in
| Product |
Axis Q4809-PVE Dome IP-beveiligingscam...
€ 2.965,76
|
New
Axis 02446-003 bewakingscamera IP-beve...
€ 4.443,22
|
Hot Product
Axis Q1971-E Kogel (vorm) IP-beveiligi...
€ 3.884,79
|
Bestseller
Axis 02060-001 bewakingscamera IP-beve...
€ 2.519,99
|
Popular
Axis 02534-001 bewakingscamera Bullet...
€ 3.884,79
|
Axis Q1971-E Kogel (vorm) IP-beveiligi...
€ 3.864,62
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
02658-001
|
02446-003
|
02945-001
|
02060-001
|
02534-001
|
02947-001
|
| Manufacturer |
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
| Soort |
IP security camera
|
IP security camera
|
IP security camera
|
IP security camera
|
IP security camera
|
IP security camera
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Type beeldsensor |
CMOS
|
CMOS
|
Microbolometer
|
CMOS
|
CMOS
|
Microbolometer
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Kleur van het product |
White
|
White
|
n.v.t.
|
White
|
Grey
|
n.v.t.
|
| Bluetooth |
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| Wifi |
N
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
n.v.t.
|
| Ondersteuning voor plaatsing |
Indoor & outdoor
|
Outdoor
|
Indoor & outdoor
|
Outdoor
|
Indoor & outdoor
|
Indoor & outdoor
|
| Nachtvisie |
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Y
|
n.v.t.
|
| Montagewijze |
Wall
|
Wall
|
Wall
|
Ceiling/Wall
|
Ceiling/Wall
|
Wall
|
| Type stroombron |
PoE
|
PoE
|
n.v.t.
|
PoE
|
PoE
|
n.v.t.
|
| Aantal cameras |
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|
up to 1
|




