Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis 02360-001 beveiligingscamera steunen & behuizingen Support
SKU
02360-001
€ 73,64
In stock:
Only 1 left
Axis 02360-001, Support, Buiten, Zwart, Axis, F91, 183 mm
Categorie: Bewakingcamera's accessoires
| SKU | 02360-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021076396 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | In Stock |
Axis 02360-001. Soort: Support, Ondersteuning voor plaatsing: Buiten, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 183 mm, Diepte: 152 mm, Hoogte: 18 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Axis |
| Compatibiliteit | F91 |
| Soort | Support |
| Ondersteuning voor plaatsing | Buiten |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Compatibiliteit | F91 |
| Soort | Support |
| Ondersteuning voor plaatsing | Buiten |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 18 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Breedte | 183 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Axis 02360-001 beveiligingscamera steu...
€ 73,64
|
New
Mobotix MX-M-IC-DQ beveiligingscamera...
€ 76,53
|
Mobotix MX-B500 beveiligingscamera ste...
€ 104,36
|
Mobotix MX-M-SD-P beveiligingscamera s...
€ 104,36
|
Popular
Hikvision DS-1272ZJ-110B beveiligingsc...
€ 57,62
|
Hikvision Digital Technology DS-1475ZJ...
€ 59,92
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
02360-001
|
MX-M-IC-DQ
|
MX-B500
|
MX-M-SD-P
|
302700328
|
302701860
|
| Manufacturer |
Axis
|
Mobotix
|
Mobotix
|
Mobotix
|
Hikvision
|
Hikvision
|
| Soort |
Mount
|
Mounting kit
|
Lens
|
Mount
|
Mount
|
Mount
|
| Ondersteuning voor plaatsing |
Outdoor
|
Indoor
|
Universal
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Universal
|
| Merkcompatibiliteit |
Axis
|
Mobotix
|
n.v.t.
|
Mobotix
|
Hikvision Digital Technology
|
Hikvision Digital Technology
|





