Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis 02359-001 beveiligingscamera steunen & behuizingen Surveillance cabinet
SKU
02359-001
€ 515,97
In stock:
Only 3 left
Axis 02359-001, Surveillance cabinet, Wit, Axis, Polycarbonaat (PC), Roestvrijstaal, 282 mm, 229 mm
Categorie: Bewakingcamera's accessoires
| SKU | 02359-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021076334 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | In Stock |
Axis 02359-001. Soort: Surveillance cabinet, Kleur van het product: Wit, Merkcompatibiliteit: Axis. Breedte: 282 mm, Diepte: 229 mm, Hoogte: 361 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Roestvrijstaal |
| Merkcompatibiliteit | Axis |
| Soort | Surveillance cabinet |
| Kleur van het product | Wit |
| Technische details | |
| Soort | Surveillance cabinet |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 361 mm |
| Gewicht | 4,1 kg |
| Diepte | 229 mm |
| Breedte | 282 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Wit |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 100 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 75 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
You may also be interested in
| Product |
New
Axis 02359-001 beveiligingscamera steu...
€ 515,97
|
Popular
Mobotix Mx-O-M7SA-8DN100 Sensorunit
€ 509,85
|
Mobotix MX-O-M7SA-4DN100 beveiligingsc...
€ 509,85
|
Axis T94S01L Support
€ 567,54
|
Recommended
Axis 02453-001 beveiligingscamera steu...
€ 490,18
|
Bestseller
Axis TU9002 Joystick
€ 722,25
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
02359-001
|
MX-O-M7SA-8DN100
|
MX-O-M7SA-4DN100
|
5901-361
|
02453-001
|
02475-001
|
| Manufacturer |
Axis
|
Mobotix
|
Mobotix
|
Axis
|
Axis
|
Axis
|
| Soort |
Surveillance cabinet
|
Sensor unit
|
Sensor unit
|
Mount
|
Midspan
|
Joystick
|
| Ondersteuning voor plaatsing |
n.v.t.
|
Universal
|
Universal
|
Indoor
|
Universal
|
n.v.t.
|
| Merkcompatibiliteit |
Axis
|
Mobotix
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Axis
|
Axis
|





