Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS ZenScreen MB16NCG computer monitor 40,6 cm (16") 2560 x 1600 Pixels WQXGA LCD Zwart
SKU
90LM0CD1-B01N71
€ 267,99
In stock:
Only 41 left
ASUS ZenScreen MB16NCG, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 Pixels, WQXGA, LCD, 5 ms, Zwart
Categorie: Standaard monitoren
ASUS ZenScreen MB16NCG. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), Resolutie: 2560 x 1600 Pixels, HD type: WQXGA, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:10, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Beeldscherm | |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Maximale refresh snelheid | 155 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Responstijd | 5 ms |
| Resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,135 x 0,135 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 34,5 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 21,5 cm |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 250 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 155 Hz |
| HD type | WQXGA |
| Touchscreen | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Schermdiameter in centimeters | 40 cm |
| LED backlight | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 2 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| HDMI | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Mini HDMI ports kwantiteit | 1 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Nee |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Energie | |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 6,79 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | C |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | C |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 7 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 7 kWu |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 358 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 11 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 246 mm |
| Gewicht (met standaard) | 900 g |
| Gewicht (zonder voet) | 1,9 kg |
| Breedte verpakking | 443 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 318 mm |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 443 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 318 mm |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Gewicht (met standaard) | 900 g |
| Touchscreen | Nee |
| Overige specificaties | |
| HDMI | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| Type verpakking | Doos |
You may also be interested in
| Product |
ASUS ZenScreen MB16NCG computer monito...
€ 267,99
|
New
HP Mini-in-One 24 computer monitor 60,...
€ 270,59
|
Hot Product
Philips B Line 345B1C/00 computer moni...
€ 363,62
|
Popular
ASUS ZenScreen MB16ACE LED display 39,...
€ 240,15
|
Bestseller
Philips B Line 243B1/00 LED display 60...
€ 232,44
|
Recommended
AOC G2 C32G2ZE/BK computer monitor 80...
€ 228,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90LM0CD1-B01N71
|
7AX23AA#ABB
|
345B1C/00
|
90LM0381-B04170
|
243B1/00
|
C32G2ZE/BK
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
Philips
|
ASUS
|
Philips
|
AOC
|
| Beeldschermdiagonaal |
15" to 17"
|
n.v.t.
|
23" to 201"
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Resolutie |
2560 x 1600 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Grey
|
Black
|
Black
|
| Ingebouwde camera |
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Markt positionering |
Home
|
n.v.t.
|
Home
|
n.v.t.
|
Home
|
Gaming
|
| Oorspronkelijke beeldverhouding |
16:10
|
16:9
|
21:9
|
16:9
|
16:9
|
16:9
|
| VESA-montage |
N
|
Y
|
Y
|
N
|
Y
|
Y
|
| NVIDIA G-SYNC |
N
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
| Ingebouwde USB-hub |
N
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
Y
|
N
|
| AMD FreeSync |
Y
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
Y
|
| Touchscreen |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Display technologie |
LCD
|
LED
|
LCD
|
LED
|
LED
|
LED
|





