Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS USB-BE92 Nano WLAN 2882 Mbit/s
SKU
90IG09H0-MO0B10
€ 76,73
In stock:
Only 24 left
ASUS USB-BE92 Nano, Draadloos, USB, WLAN, Wi-Fi 7 (802.11be), 2882 Mbit/s, Zwart
Categorie: Netwerkkaarten
| SKU | 90IG09H0-MO0B10 |
|---|---|
| EAN | 4711387706244 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
ASUS USB-BE92 Nano. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Hostinterface: USB, Interface: WLAN. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2882 Mbit/s, Wifi-standaard: Wi-Fi 7 (802.11be), Wifi-band: Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz). Stroomvoorziening via USB. Kleur van het product: Zwart
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Intern | Nee |
| USB-versie | 2.0 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Hostinterface | USB |
| Interface | WLAN |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| Bandbreedte | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2882 Mbit/s |
| Draadloos LAN | |
| Wifi-band | Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wifi | Ja |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 688 Mbit/s |
| Antenne | |
| Antenne | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi-band | Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2882 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Modulatie | 4096-QAM |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 688 Mbit/s |
| Design | |
|---|---|
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Antenne | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Component voor | PC |
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Energie | |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 19 mm |
| Diepte | 31,5 mm |
| Hoogte | 8,5 mm |
| Gewicht | 5,5 g |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Prestatie | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64, Windows 11 |
You may also be interested in
| Product |
ASUS USB-BE92 Nano WLAN 2882 Mbit/s
€ 76,73
|
Hot Product
StarTech.com 3-poorts draagbare USB 3....
€ 65,49
|
StarTech.com 3-poorts PCI Express USB...
€ 72,14
|
Bestseller
StarTech.com USB-C naar gigabit netwer...
€ 64,84
|
Popular
StarTech.com USB 3.0 naar 2-poorts gig...
€ 83,71
|
StarTech.com USB 3.0 naar gigabit Ethe...
€ 63,97
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90IG09H0-MO0B10
|
ST3300GU3B
|
PEXUSB3S3GE
|
US1GC301AU
|
USB32000SPT
|
ST3300U3S
|
| Manufacturer |
ASUS
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Interface |
WLAN
|
Ethernet
|
Ethernet
|
Ethernet
|
Ethernet
|
n.v.t.
|
| Intern |
N
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
| Hostinterface |
USB
|
USB
|
PCI Express
|
USB
|
USB
|
USB
|





