Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS ROG Keris II Origin WHT muis Gamen Rechtshandig RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A Optisch 42000 DPI
SKU
90MP04A0-BMUA10
€ 130,11
In stock:
Only 43 left
ASUS ROG Keris II Origin WHT, Rechtshandig, Optisch, RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, 42000 DPI, Wit
Categorie: Muizen
| SKU | 90MP04A0-BMUA10 |
|---|---|
| EAN | 4711387951262 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
| Product Family | ROG |
ASUS ROG Keris II Origin WHT. Vormfactor: Rechtshandig. Bewegingsdetectietechnologie: Optisch, Aansluiting: RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A, Bewegingsresolutie: 42000 DPI, Soort knoppen: Drukknoppen, Aantal knoppen: 6, Scroll type: Wiel. Kleur van de verlichting: Multi. Stroombron: Batterijen/kabel. Kleur van het product: Wit
| Muis | |
|---|---|
| Aansluiting | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Aantal knoppen | 6 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 42000 DPI |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Stemmingsrato | 8000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Invoerapparaat | |
| Aansluiting | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Aantal knoppen | 6 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Bewegingsresolutie | 42000 DPI |
| Stemmingsrato | 8000 Hz |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Snoerlengte | 2 m |
| Design | |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Belichting | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Stemmingsrato | 8000 Hz |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht | 65 g |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Belichting | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Ergonomie | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | Batterijen/kabel |
| Levensduur accu/batterij | 192 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Software | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 121 mm |
| Diepte | 67 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Gewicht | 65 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 158 mm |
| Diepte verpakking | 109 mm |
| Hoogte verpakking | 76 mm |
| Gewicht verpakking | 298 g |
| Type verpakking | Doos |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Stemmingsrato | 8000 Hz |
| Gewicht | 65 g |
You may also be interested in
| Product |
ASUS ROG Keris II Origin WHT muis Game...
€ 130,11
|
Bestseller
Microsoft Surface Arc Mouse muis Reize...
€ 107,54
|
Popular
HP 635 draadloze muis voor meerdere ap...
€ 97,43
|
Hot Product
Logitech G G502 X PLUS
€ 164,73
|
New
Logitech G G502 X LIGHTSPEED
€ 146,86
|
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition mui...
€ 145,36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90MP04A0-BMUA10
|
FHD-00002
|
1D0K2AA#AC3
|
910-006172
|
910-006181
|
90MP02W0-BMUA10
|
| Manufacturer |
ASUS
|
Microsoft
|
HP
|
Logitech
|
Logitech
|
ASUS
|
| Aantal knoppen |
6
|
2
|
4
|
13
|
13
|
4
|
| Bewegingsdetectietechnologie |
Optical
|
BlueTrack
|
n.v.t.
|
Optical
|
Optical
|
Opto-mechanical
|
| Bedoeld voor |
Gaming
|
Travel
|
n.v.t.
|
Gaming
|
Gaming
|
Gaming
|
| Aansluiting |
RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A
|
Bluetooth
|
RF Wireless + Bluetooth
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C
|
| Scroll type |
Wheel
|
Touch
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
Wheel
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





