Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS ExpertBook P1 PM1503CDA-S70323X AMD Ryzen™ 7 170 Laptop 39,6 cm (15.6") Full HD 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Belgisch Grijs
SKU
90NX09D1-M00CA0
€ 1.241,00
In stock:
Only 74 left
AMD Ryzen 7 170 (3.2GHz), 32GB DDR5-SDRAM, 1000GB SSD, 39.6 cm (15.6") Full HD 1920 x 1080, AMD Radeon 680M, LAN, WLAN, Webcam, Windows 11 Pro 64-bit
- Windows 11 Pro – ASUS beveelt Windows 11 Pro aan voor zakelijk gebruik
- AMD® RyzenTM-processor, vanaf 1,6 kg
- Tweerichtings AI-ruisonderdrukking en AI-camera zorgen voor uitzonderlijke videoconferentie-ervaringen
- DDR5-geheugen en duale SSD-opslag
- ASUS ExpertCool thermische oplossing garandeert consistente, optimale prestaties
- ASUS ExpertGuardian met zakelijke beveiliging volgens het NIST Cybersecurity Framework
Categorie: Alle Laptops
| SKU | 90NX09D1-M00CA0 |
|---|---|
| EAN | 4711636360913 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
| Product Family | ExpertBook |
| Product Series | P1 |
| PDF URLs |
View PDF |
| Design | |
|---|---|
| Kleurnaam | Misty Grey |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Markt positionering | Werk |
| Beeldscherm | |
| HD type | Full HD |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Processor | |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 100 Series |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Frequentie van processor | 3,2 GHz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 |
| Processormodel | 170 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,75 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| L3 cache | 16 MB |
| Geïnstalleerde processorcache | 4 MB |
| Processorfabrikant | AMD |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 680M |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audio | |
| Audiosysteem | Dirac |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Soort antenne | 2x2 |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | AZERTY |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | Belgisch |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Trial-software | M365 FREE TRIAL 30D(WW) |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Batterijcapaciteit | 50 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,25 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 359,5 mm |
| Diepte | 232,2 mm |
| Hoogte | 19,9 mm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| Audiosysteem | Dirac |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
ASUS ExpertBook P1 PM1503CDA-S70323X A...
€ 1.241,00
|
New
HP EliteBook 840 G8 Intel® Core™ i5 i5...
€ 1.751,90
|
Recommended
ASUS Vivobook 15X OLED M1503QA-L1048W...
€ 1.078,41
|
Popular
ASUS ROG Strix G16 G614JV-N3134W Intel...
€ 1.598,83
|
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14IML9 Intel Core...
€ 1.147,99
|
Bestseller
Acer Aspire 5 17 A517-58GM-56RD Intel®...
€ 1.131,88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90NX09D1-M00CA0
|
4J5P3EA#UUG
|
90NB0Y92-M00350
|
90NR0C61-M00HS0
|
83DJ006MMB
|
NX.KJLEH.00G
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
ASUS
|
ASUS
|
Lenovo
|
Acer
|
| Gewicht |
n.v.t.
|
1200g to 1500g
|
1500g to 2000g
|
2000g to 2500g
|
1200g to 1500g
|
2000g to 2500g
|
| Beeldschermdiagonaal |
154" and more
|
14" to 15"
|
15" to 16"
|
16" to 17"
|
14" to 15"
|
154" and more
|
| Resolutie |
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
1920 x 1080 pixels
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
1920 x 1080 pixels
|
| Kleur van het product |
Grey
|
Silver
|
Silver
|
n.v.t.
|
Teal
|
Grey
|
| Processorfamilie |
AMD Ryzen 7
|
Intel Core i5
|
AMD Ryzen 7
|
Intel Core i7
|
Intel Core Ultra 7
|
Intel Core i5
|
| Inclusief besturingssysteem |
Windows 11 Pro
|
Windows 10 Pro
|
Windows 11 Home
|
Windows 11 Home
|
Windows 11 Home
|
Windows 11 Pro
|
| Totale opslagcapaciteit |
1000GB to 1500GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
1000GB to 1500GB
|
500GB to 750GB
|
500GB to 750GB
|
| Touchscreen |
N
|
N
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
| Ingebouwde grafische adapter |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Intern geheugen |
32GB
|
16GB
|
8GB
|
16GB
|
16GB
|
16GB
|
| Opslagmedia |
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
SSD
|
| Type product |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Hybrid (2-in-1)
|
Notebook
|
| Mobiele netwerkverbinding |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aparte grafische adapter |
N
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
Y
|





