Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Yealink WH64 Mono Headset Draadloos Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-C Bluetooth Zwart
SKU
1208737
€ 186,46
Out Of Stock - for any questions or recommendations for similar/alternative products, please contact us.
Yealink WH64 Mono, Draadloos, 20 - 20000 Hz, Kantoor/callcenter, Headset, Zwart
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| SKU | 1208737 |
|---|---|
| EAN | 6938818324657 |
| Manufacturer | Yealink |
| Availability | Out of Stock |
Yealink WH64 Mono. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Kantoor/callcenter. Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz. Aansluitbereik: 150 m. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| DECT connectable | Ja |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volumeregeling | Knop |
| Plug and play | Ja |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bedieningstoetsen | Bluetoothkoppeling, Microsoft Teams button, Dempen, Track <, Nummer >, Volume +, Volume - |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Geschikt voor gebruik binnen | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 150 m |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, SPP |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Boom |
| Microfoon mute | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Basisstation | |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Standby tijd | 157 uur |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal | 1 |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Leveranciersinformatie | |
| Regelbaar volume | Ja |
| Overige specificaties | |
| DECT connectable | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Jabra 2126-82-04 hoofdtelefoon/headset...
€ 193,99
|
Jabra 2409-820-204 hoofdtelefoon/heads...
€ 215,79
|
Jabra 26599-899-899 hoofdtelefoon/head...
€ 179,33
|
Jabra 26599-989-889 hoofdtelefoon/head...
€ 220,52
|
Jabra 26599-989-999 hoofdtelefoon/head...
€ 179,85
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2126-82-04
|
2409-820-204
|
26599-899-899
|
26599-989-889
|
26599-989-999
|
| Manufacturer |
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|
| Draagwijze |
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|




