Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital WD Blue 3.5-Inch PC HDD interne harde schijf 4 TB 5400 RPM 128 MB 3.5" SATA III
SKU
WD40EZZX
€ 140,65
Out Of Stock - for any questions or recommendations for similar/alternative products, please contact us.
Western Digital WD Blue 3.5-Inch PC HDD, 4 TB, 5400 RPM, 128 MB, 3.5", SATA III
Categorie: Interne harde schijven
| SKU | WD40EZZX |
|---|---|
| EAN | 0718037905761 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | Out of Stock |
Western Digital WD Blue 3.5-Inch PC HDD. HDD capaciteit: 4 TB, HDD rotatiesnelheid: 5400 RPM, Buffergrootte opslagstation: 128 MB, HDD omvang: 3.5", Interface: SATA III
| Harde schijf | |
|---|---|
| Component voor | PC |
| Permanente overdrachtsnelheid HDD | 180 MiB/s |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| HDD capaciteit | 4 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Start/stop-cycli | 300000 |
| Hot-swap | Nee |
| Compatibele producten | ICES-003/NMB-003, Maghreb, CB-Scheme, TUV |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Kenmerken | |
| Soort | HDD |
| Component voor | PC |
| Permanente overdrachtsnelheid HDD | 180 MiB/s |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| HDD capaciteit | 4 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Interface | SATA III |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Start/stop-cycli | 300000 |
| Hot-swap | Nee |
| Compatibele producten | ICES-003/NMB-003, Maghreb, CB-Scheme, TUV |
| Buffergrootte opslagstation | 128 MB |
| Energie | |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 4,5 W |
| Stroomverbruik (lezen) | 4,5 W |
| Stroomverbruik (idle) | 2,9 W |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Schokbestendigheid | 70 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 250 G |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), KC, RCM, UKCA, UL, VCCI |
| Interface | SATA III |
| Hot-swap | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 101,6 mm |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 550 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Interface | SATA III |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Compatibele producten | ICES-003/NMB-003, Maghreb, CB-Scheme, TUV |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), KC, RCM, UKCA, UL, VCCI |
You may also be interested in
| Product |
Toshiba AL15SE interne harde schijf 60...
€ 223,27
|
HPE 2TB SATA 6G Business Critical 7.2K...
€ 243,44
|
Seagate Enterprise ST600MM0099 interne...
€ 194,64
|
|---|---|---|---|
| SKU |
AL15SEB060N
|
861681-B21
|
ST600MM0099
|
| Manufacturer |
Toshiba
|
HPE
|
Seagate
|
| HDD capaciteit |
500GB to 750GB
|
2000GB to 2500GB
|
500GB to 750GB
|
| Interface |
SAS
|
Serial ATA
|
n.v.t.
|
| Soort |
HDD
|
HDD
|
n.v.t.
|
| HDD rotatiesnelheid |
10000RPM to 15000RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
10000RPM to 15000RPM
|
| HDD omvang |
2.5 "
|
n.v.t.
|
2.5 "
|
| Component voor |
NAS
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|


