Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Western Digital Red Pro interne harde schijf 8 TB 7200 RPM 256 MB 3.5" SATA
SKU
WD8005FFBX
€ 293,87
Out Of Stock - for any questions or recommendations for similar/alternative products, please contact us.
Western Digital Red Pro , 8 TB, 7200 RPM, 256 MB, 3.5", SATA
Categorie: Interne harde schijven
| SKU | WD8005FFBX |
|---|---|
| EAN | 0718037902838 |
| Manufacturer | Western Digital |
| Availability | Out of Stock |
| Product Family | Red Pro |
Western Digital Red Pro . HDD capaciteit: 8 TB, HDD rotatiesnelheid: 7200 RPM, Buffergrootte opslagstation: 256 MB, HDD omvang: 3.5", Interface: SATA
| Harde schijf | |
|---|---|
| Component voor | NAS |
| HDD capaciteit | 8 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Certificaten | |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Kenmerken | |
| Soort | HDD |
| Component voor | NAS |
| HDD capaciteit | 8 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| 24/7-werking | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Technische details | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Interface | SATA |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 101,6 mm |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 670 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Interface | SATA |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HPE 300GB SAS 12G Mission Critical 10K...
€ 375,63
|
HPE 2TB SAS 12G Business Critical 7.2K...
€ 462,12
|
Seagate Exos X18 interne harde schijf...
€ 359,68
|
Synology HAT5320-4T interne harde schi...
€ 460,07
|
HPE 4TB SATA 6G Business Critical 7.2K...
€ 346,48
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
872475-B21
|
872485-B21
|
ST10000NM014G
|
HAT5320-4T
|
801888-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
Seagate
|
Synology
|
HPE
|
| HDD capaciteit |
300GB to 500GB
|
2000GB to 2500GB
|
2500GB and more
|
2500GB and more
|
2500GB and more
|
| Interface |
SAS
|
SAS
|
SAS
|
Serial ATA
|
Serial ATA
|
| Soort |
HDD
|
HDD
|
HDD
|
HDD
|
n.v.t.
|
| HDD rotatiesnelheid |
10000RPM to 15000RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
7200RPM to 7500RPM
|
| HDD omvang |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
3.5 "
|
3.5 "
|
3.5 "
|
| Component voor |
Server/workstation
|
Server/workstation
|
Disk array
|
NAS
|
n.v.t.
|



