Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
B-Tech BT8380-FSB
SKU
BT8380-FSB/B
€ 423,02
In stock:
Only 3 left
B-Tech BT8380-FSB, Vloerplaat, Zwart, Staal, 70 kg, 165,1 cm (65"), 81,3 cm (32")
Categorie: Accessoires voor monitorbevestigingen
| SKU | BT8380-FSB/B |
|---|---|
| EAN | 5019318501708 |
| Manufacturer | B-Tech |
| Availability | In Stock |
B-Tech BT8380-FSB. Type product: Vloerplaat, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Breedte: 890 mm, Diepte: 604 mm, Hoogte: 40 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: 20,5 kg, Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 1 stuk(s)
| Montage | |
|---|---|
| Type product | Vloerplaat |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 70 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT8380, BT4005, BT4011, BT4015, BT4020 |
| Kenmerken | |
| Type product | Vloerplaat |
| Maximale schermgrootte | 165,1 cm (65") |
| Minimale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Maximale gewichtscapaciteit | 70 kg |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT8380, BT4005, BT4011, BT4015, BT4020 |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | BT8380, BT4005, BT4011, BT4015, BT4020 |
| Maximale gewichtscapaciteit | 70 kg |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 40 mm |
| Diepte | 604 mm |
| Breedte | 890 mm |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 20,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 94032080 |