Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis FA54 4 kanalen 1920 x 1080 Pixels
SKU
0878-002
€ 628,75
In stock:
Only 5 left
Axis FA54, 4 kanalen, 1920 x 1080 Pixels, 30 fps, 640x480@60fps, 1280x720@50fps, 1920x1080@24fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 480 x 270, 1920 x 1080 (HD 1080), 480p, 576p, 720p, 1080p
Categorie: Videodecoders
| SKU | 0878-002 |
|---|---|
| EAN | 7331021058866 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | In Stock |
Axis FA54. Aantal kanalen: 4 kanalen, Maximale videoresolutie: 1920 x 1080 Pixels, Maximale beeldsnelheid: 30 fps. Kleur van het product: Zwart, Certificering: 55032 A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 55024, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC 15 B A, VCCI A, RCM.... Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv4/v6, HTTP, HTTPS , SSL/TLS , QoS L3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnP,.... AC-adapter ingangsspanning: 12 V, Energieverbruik (min): 14 W, Vermogensverbruik (max): 30 W. Breedte: 202 mm, Diepte: 102 mm, Hoogte: 31 mm
| Prestatie | |
|---|---|
| Aantal kanalen | 4 kanalen |
| Alarmingangkanalen | 4 |
| Alarmuitgangkanalen | 4 |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 640x480@60fps, 1280x720@50fps, 1920x1080@24fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Ondersteunde grafische resoluties | 480 x 270, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Intern geheugen | 1024 MB |
| Ondersteunde videoformaten | H.264, M-JPEG |
| Ondersteund audioformaat | AAC, ADPCM, G.711, G.726, OPUS |
| Ondersteunde talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Duits, Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Japans, Koreaans, Portugees, Russisch |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | 55032 A, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 55024, EN 61000-6-1, EN 61000-6-2, FCC 15 B A, VCCI A, RCM AS/NZS CISPR 32 A, ICES-003 A, IEC/EN/UL 62368-1, EN 50581, IEC 60529 IP3X, IEC 60068-2-1, IEC 60068-2-2, IEC 60068-2-14, IEC 60068-2-78, IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4/v6, HTTP, HTTPS , SSL/TLS , QoS L3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS, SSH |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| AC-adapter ingangsspanning | 12 V |
| Energieverbruik (min) | 14 W |
| Vermogensverbruik (max) | 30 W |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 65 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Gewicht | 442 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |